Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Antalya Manavgat'ta diş, ağız ve diş tedavileri üzerine diş hekimlerimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile sizlere diş hakkında her türlü hizmeti veriyoruz.
hizmetlerimiz - hakkımızda - doktorlarımız
Çağlayan Diş Kliniği
Antalya Cad. Nur Apt. No:48 /1
(Ziraat Bankası Karşısı)
Manavgat
Tel: 0242 742 89 19
Tel / Fax:0242 746 56 20
info@caglayanklinik.com
türkçeenglishdeutsch
Çağlayan Diş ve Ağız Sağlığı Polikliniği - 0242 742 89 19 - info@caglayanklinik.com - anasayfaçaglayan klinik hakkındaekipiletisim

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Polikliniği Hakkında

Antalya ilinin Manavgat ilçesinin merkezinde bulunan diş kliniğimiz, 2005 yılından beri Manavgat ve Bölgesinde diş sağlığı ve tedavileri konusunda, diş hekimleri ve güncel ekipmanları ile sizlere hizmet vermektedir. Çağlayan Diş Kliniği, dört uzman diş doktoru ve dört doktor asistanı ile diş ile ilgili oluşabilecek her soruna anında, uzman yardımı vermek amacı ile kendini devamlı yenilemektedir.

Diş Kliniğimiz

Kliniğimizden bazı görüntüler:

Açıldığımız günden beri verdiğimiz hizmet ile Manavgat ve çevresinde diş tedavisi konusunda güvenilir bir adres olarak, bölgede yaşayanların bir çoğunun ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İşimizi ciddiye alıyoruz kendimize misyon ve vizyonlar belirleyerek, değerlerimiz ile devamlı gelişiyoruz:

Vizyonumuz:

Koşulsuz hasta memnuniyeti ve hizmet sürekliliğimiz ile sadece bölgemizce değil Türkiye ve Dünya çapında diş tedavilerinde gözde bir kuruluş olmak.

Misyonumuz:

Yurt dışı ve bölgemiz hastalarına sürekli ve kaliteli diş tedavileri uygulamak

Değerlerimiz:

  • Tedavi yönteminde teknolojinin bütün gerekleri yerine getirilmelidir.
  • Bilimsellik, dürüstlük, temizlik ve güler yüzlülük değişmez ilkeler olarak benimsenmelidir.
  • Diş Hekimleri, bilgilerini tazelemek, güncel bilgiyi, yeni teknikleri izlemek amacıyla yurt içindeki ve dışındaki kongrelere katılmalıdırlar.
  • Günümüzde, estetik diş hekimliği, yapılan tedavilerin vazgeçilmez bir unsuru olarak benimsenmelidir.
  • İnsan sağlığını ilgilendiren bir ortamda çalışıldığı için, dezenfeksiyon ve sterilizasyon kurallarına "en üst düzeyde" önem verilmelidir.
Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin
Biz Kimiz? Diş Hekimlerimiz